Update 1.0

Nejnovější zprávy a aktuality ohledně webu naleznete právě zde!

0

FilipesNews se mění!

Nebo snad lépe řečeno znovuožívá. A to ve velkém stylu. Pokud Vás zajímá, co se změnilo a co je dále v plánu, jste na správném místě.

Pro zjednodušení celý web prošel menší rekonstrukcí, během které jsme zmenšili celkový počet kategorií, které se budou dále rozrůstat o další podkategorie. Web se tedy stal mnohem přehlednějším.

Dále se můžete těšit na pravidelný přísun článků, na kterém se můžete podílet i Vy. Jak a proč se dozvíte zde. A pokud nás budete sledovat na Facebooku, tak Vám žádný neunikne. Tam pro Vás máme také připravené týdenní rubriky, a to středeční novinky a páteční povídky, u kterých si odpočinete, pobavíte se a občas se i vyděsíte.

V neposlední řadě Vám přinášíme Jana Jandu, který má nově FilipesNews projekt na starosti a bude se o něj starat jako o vlastní dítě. Na emailu jan.janda@filipesnews.cz, se ho můžete zeptat na bližší informace ohledně spolupráce a vlastně všeho týkající se tohoto webu.

FilipesNews dále plánuje začít spolupráci s dalšími weby, podniky a mimo jiné i školami, takže se těšte s námi, protože my se těšíme opravdu hodně.

Pro více informací nás sledujte na sociálních sítích, čtěte naše články a zůstaňte s námi.

Adam Spiegl
Author: Adam Spiegl

Adam pracuje jako CEO ve FILIPES MEDIA. Má na starosti obchod a finanční řízení.

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here